Wykładzina hotelowa

Solidne wykładziny do hoteli

Mnogość zastosowań wykładzin dywanowych sprawia, że odnajdą się one również w hotelach. Sprawdzą się w każdej sytuacji i doskonale wpasowują się do każdej stylistyki hotelowego wnętrza. Są niezwykle ciepłe i komfortowe, co ma znaczny wpływ na zadowolenie gości. Stanowi to ogromną przewagę nad drewnianą podłogą lub płytkami ceramicznymi, które nie posiadają właściwości izolacyjnych. Jest to jeden z wielu powodów, dla których wykładziny hotelowe są doskonałą inwestycją.

Wykładziny hotelowe są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego tak chętnie wykorzystywane są w wielu hotelach, w których, przez intensywność ich użytkowania, ryzyko zabrudzenia jest wyjątkowo duże. Wpływają na estetykę pomieszczenia, dając poczucie przytulności. Dzięki bogactwie wzorów, kolorów oraz materiałów wykończeniowych istnieje możliwość dopasowania ich do stylistyki każdego wnętrza. Jeżeli poszukują Państwo wytrzymałych, a przy tym estetycznych wykładzin do biur w Warszawie, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety wykładzin hotelowych

Jednym z powodów, dla których tak wiele osób decyduje się na zakup wykładzin hotelowych w Warszawie jest fakt, że mają one wiele atutów, spośród których wyróżnić można:

  • Bezpieczeństwo – stosowanie wykładzin znacząco obniża ryzyko poślizgnięcia się i upadku, który może być niebezpieczny. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób starszych oraz dzieci.
  • Trwałość – każda wykładzina cechuje się wysoką trwałością, dlatego polecana jest wszędzie tam, gdzie istnieje prawdopodobieństwo częstego jej użytkowania. Przy właściwej konserwacji jest w stanie przez długi czas zachować swoje pierwotne właściwości oraz kolory.
  • Nowoczesny wygląd – wykładziny dywanowe, przez wzgląd na nowoczesne technologie barwienia oraz tkania, umożliwiają realizację praktycznie każdego pomysłu na aranżację podłogi. Na każdej z nich istnieje możliwość nadrukowania dowolnych wzorów, dzięki czemu doskonale będą współgrać z każdym pomieszczeniem, niezależnie od jego stylu

Zapraszamy do współpracy 

Wystrój hotelu to niezwykle istotna kwestia ‒ a w wystroju wnętrz ważne miejsce zajmują podłogi. Wybierając wykładziny do pokoi hotelowych, recepcji, holu, restauracji czy sali konferencyjnej, powinniśmy więc zwrócić uwagę na cały szereg kwestii ‒ wykładziny dywanowe muszą być trwałe, odporne na ścieranie i zabrudzenia oraz bezproblemowe w utrzymaniu w czystości. Bardzo ważna jest również estetyka ‒ za pomocą wykładziny możemy podkreślić design danego hotelu, sprawić, że wnętrza nabiorą wyjątkowego charakteru i staną się bardziej przytulne. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze wykładziny hotelowej? 

 

Wybierając wykładzinę do hotelu, powinniśmy zwrócić uwagę na takie kwestie, jak: 

  • Rodzaj włókna, z którego wykonana została wykładzina – dostępne są wykładziny z wełny, z włókna poliamidowego, PCV, Lvt i inne. 
  • Klasa użytkowa ‒ wyróżniamy klasy 31, 32 ,33, wyższa klasa użytkowa wskazana jest przede wszystkim w przypadku korytarzy i klatek schodowych.
  • Atesty i certyfikaty ‒ do wykładziny powinny być dołączone odpowiednie certyfikaty i atesty, dzięki temu zyskamy pewność, że wykładzina jest bezpieczna w użytkowaniu. 
  • Gramatura  ‒ im wyższa gramatura, tym wykładzina hotelowa będzie bardziej trwała i odporna na uszkodzenia. 

Duży wybór wykładzin hotelowych 

Oferujemy duży wybór wysokiej jakości wykładzin hotelowych. Proponujemy wykładziny w stonowanych, jak i żywych kolorach, gładkie i z wzorami. Bogactwo wzorów i kolorów, różne gramatury i szeroki przedział cenowy sprawią, że dobierzecie wykładzinę, która będzie w 100% dostosowana do Waszych potrzeb i preferencji. 

Dostępne w naszym sklepie hotelowe wykładziny wykonane są w trwałych włókien, dzięki czemu nie ulegają uszkodzeniom i nie niszczeją pod wpływem intensywnej eksploatacji. Co więcej, takie wykładziny dodatkowo zapewniają izolację cieplną i akustyczną, są to kwestie, które z pewnością zostaną docenione przez wielu gości hotelowych. 

Nasz zespół zawsze służy pomocą przy wyborze odpowiedniej wykładziny, zajmujemy się też montażem. 

Wykładzina hotelowa jest więc doskonałą inwestycją na lata. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również niezwykle praktyczne, dlatego na ich zakup decyduje się coraz większa liczba Klientów. Jeżeli również Państwo poszukują wysokiej jakości wykładzin, które będą służyć przez wiele lat, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Przykłady naszych realizacji

wykładziny hotelowe - przykład realizacji 1 wykładziny hotelowe - przykład realizacji 2 wykładziny hotelowe - przykład realizacji 3 wykładziny hotelowe - przykład realizacji 4

wykładziny hotelowe - przykład realizacji 5 wykładziny hotelowe - przykład realizacji 6 wykładziny hotelowe - przykład realizacji 7 wykładziny hotelowe - przykład realizacji 8